Kilka słów o naszej firmie

Demex jest szybko rozwijającą się firmą rodzinną, która produkuje okucia ze stali nierdzewnej i aluminium do łodzi i jachtów. Produkujemy takie części jak: relingi, drabinki, knagi, zawiasy itp.

DEMEX produkuje zbiorniki na paliwo (olej napędowy i benzynę), wodę, brudna wodę i ścieki. Od 2021 roku firma wprowadza na rynek unowocześnione wersje zbiorników wykonanych na nowej Innowacyjnej linii produkcyjnej wykorzystującej zaawansowane techniki CNC i spawanie robotem.

Używamy maszyn numerycznych CNC do cięcia blach i gięcia rur, a także maszyny konwencjonalne. Zatrudniamy doświadczoną kadrę kierowniczą i personel inżynierski. To razem z odpowiednimi procesami technologicznymi gwarantuje powtarzalną i wysoką jakość produkcji.

Demex dostarcza swoje produkty do klientów w całej Europie. Posiadamy wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 Zbiorniki mają certyfikaty wydane przez DNV GL i PRS S.A.

Demex jest członkiem Klastra Obróbki Metali, który posiada status Kluczowego Klastra Krajowego. Demex nie jest dużą firmą, więc jest elastyczna i otwarta na wszelkie nietypowe i wymagające wyzwania. Jesteśmy szczęśliwi kiedy dostarczamy na czas, wysokiej jakości części dla naszych Klientów.